Media Library Media Modify (1.0.0-beta16) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Cancel
it: Annulla

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: false
it: falso

en: true
it: vero

en: Reference
it: Riferimento

en: Form mode
it: Modalità form

en: Status message
it: Messaggio di stato
