Media Library Media Modify (2.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: false
gl: falso

en: true
gl: verdadero

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
