Media Library Media Modify (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: false
pt: falso

en: true
pt: verdadeiro

en: Form mode
pt: Modo de formulário

en: Status message
pt: Mensagem de status
