Media Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Node
tr: Düğüm

en: Migrate
tr: Taşı

en: Title field is required.
tr: Başlık alanı zorunludur.

en: The entity type.
tr: Varlık tipi.

en: The field name.
tr: Alan adı.
