Media MPX (2.0.2) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Username
it: Nome utente

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Label
it: Etichetta

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Availability
it: Disponibilità

en: Testing
it: In fase di test

en: Available
it: Disponibile

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Not applicable
it: Non applicabile
