Media OpenGraph (2.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Link
be: Спасылка

en: 1 Hour
be: 1 Гадзіна

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Media
be: Мультымедыя

en: Forever
be: Пастаянна
