Media OpenGraph (2.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Link
ca: Enllaç

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Media
ca: Multimèdia

en: Forever
ca: Per sempre

en: Resource type
ca: Tipus de recurs
