Media OpenGraph (2.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Link
cs: Odkaz

en: 1 Hour
cs: 1 hodina

en: Page title
cs: Název stránky

en: Media
cs: Média

en: 1 Day
cs: 1 den

en: 1 Week
cs: 1 týden

en: 1 Month
cs: 1 měsíc
