Media OpenGraph (2.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: 1 Hour
da: 1 Time

en: Page title
da: Sidetitel

en: 1 Day
da: 1 dag

en: 1 Week
da: 1 uge

en: 1 Month
da: 1 måned

en: Forever
da: Altid
