Media OpenGraph (2.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Link
ja: リンク

en: 1 Hour
ja: 1時間

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Media
ja: メディア

en: 1 Day
ja: 1日

en: 1 Week
ja: 1週

en: 1 Month
ja: 1ヶ月

en: Forever
ja: 無期限

en: Resource type
ja: リソースタイプ
