Media OpenGraph (2.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Link
lv: Saite

en: 1 Hour
lv: 1 stunda

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Media
lv: Multivide

en: 1 Day
lv: 1 Diena
