Media OpenGraph (2.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: 1 Hour
nl: 1 Uur

en: Page title
nl: Paginatitel

en: 1 Day
nl: 1 dag

en: 1 Week
nl: 1 week

en: 1 Month
nl: 1 maand

en: Site Name
nl: Sitenaam

en: Forever
nl: Voor altijd

en: Resource type
nl: Brontype
