Media OpenGraph (2.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Link
oc: Ligam

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Media
oc: Mèdia

en: 1 Day
oc: 1 Jorn

en: 1 Week
oc: 1 Setmana

en: 1 Month
oc: 1 Mes

en: Meta Description
oc: Meta Descripcion
