Media OpenGraph (2.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Link
pl: Odnośnik

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: 1 Day
pl: 1 dzień

en: 1 Week
pl: 1 tydzień

en: 1 Month
pl: 1 miesiąc

en: Resource type
pl: Typ zasobu
