Media OpenGraph (2.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Link
sk: Odkaz

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Media
sk: Médiá

en: 1 Day
sk: 1 deň

en: 1 Week
sk: 1 týždeň

en: 1 Month
sk: 1 mesiac
