Media OpenGraph (2.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Link
sv: Länk

en: Page title
sv: Sidtitel

en: 1 Day
sv: 1 dag

en: 1 Week
sv: 1 vecka

en: 1 Month
sv: 1 månad

en: Forever
sv: För alltid

en: Resource type
sv: Typ av resurs
