Media OpenGraph (2.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Link
th: ลิงค์

en: Media
th: สื่อ

en: 1 Week
th: ภายใน 1 อาทิตย์

en: 1 Month
th: ภายใน 1 เดือน

en: Forever
th: ตลอดไป
