Media OpenGraph (2.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Link
vi: Liên kết

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Media
vi: Phương tiện

en: 1 Day
vi: 1 ngày

en: 1 Week
vi: 1 tuần

en: 1 Month
vi: 1 tháng
