Media OpenGraph (2.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: 1 Hour
et: 1 tund

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Media
et: Meedia

en: Forever
et: Igavesti

en: Resource type
et: Ressursi tüüp
