Media OpenGraph (2.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Link
fi: Linkki

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: 1 Day
fi: 1 päivä

en: 1 Week
fi: 1 viikko

en: 1 Month
fi: 1 kuukausi

en: Forever
fi: Ikuisesti
