Media OpenGraph (2.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Link
fr: Lien

en: 1 Hour
fr: 1 heure

en: Page title
fr: Titre de la page

en: Media
fr: Média

en: 1 Day
fr: 1 Jour

en: 1 Week
fr: 1 Semaine

en: 1 Month
fr: 1 Mois

en: Site Name
fr: Nom du Site

en: Forever
fr: Pour toujours

en: Resource type
fr: Type de ressource
