Media OpenGraph (2.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Link
hu: Hivatkozás

en: 1 Hour
hu: 1 óra

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Media
hu: Média

en: 1 Day
hu: 1 nap

en: 1 Week
hu: 1 hét

en: 1 Month
hu: 1 hónap

en: Site Name
hu: Webhely neve

en: Forever
hu: Végleges

en: Resource type
hu: Forrástípus
