Media OpenGraph (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Link
id: Tautan

en: Page title
id: Judul halaman

en: 1 Day
id: 1 Hari

en: 1 Week
id: 1 Minggu

en: 1 Month
id: 1 Bulan

en: Resource type
id: Jenis sumber daya
