Media OpenGraph (2.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Link
ru: Ссылка

en: 1 Hour
ru: 1 час

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Media
ru: Мультимедиа

en: 1 Day
ru: 1 день

en: 1 Week
ru: 1 неделя

en: 1 Month
ru: 1 месяц

en: Site Name
ru: Название сайта

en: Forever
ru: Навсегда

en: Resource type
ru: Тип ресурса
