Media OpenGraph (2.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Link
tr: Bağlantı

en: 1 Hour
tr: 1 Saat

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Media
tr: Medya

en: 1 Day
tr: 1 Gün

en: 1 Week
tr: 1 Hafta

en: Forever
tr: Süresiz

en: Resource type
tr: Kaynak türü
