Media OpenGraph (2.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Link
uk: Посилання

en: 1 Hour
uk: 1 год.

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Media
uk: Медіа

en: 1 Day
uk: 1 день

en: 1 Week
uk: 1 тиждень

en: 1 Month
uk: 1 місяць

en: Site Name
uk: Назва сайту

en: Forever
uk: Без обмежень

en: Resource type
uk: Тип ресурсу
