Media Orange Logic (1.0.0) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: yes
ca: sí

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: Artist
ca: Artista

en: Audio
ca: Àudio

en: hidden
ca: ocult

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Loop
ca: Bucle

en: Square
ca: Quadrat

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Caption
ca: Subtítol

en: Video
ca: Vídeo

en: Video width
ca: Amplada del vídeo

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: pixels
ca: píxels

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Filter criteria
ca: Criteris de filtratge

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Size: %width x %height pixels
ca: Mida: %width x %height píxels
