Media Orange Logic (1.0.0) - en to da translation catalogue (39 entries)

en: Title
da: Titel

en: Username
da: Brugernavn

en: yes
da: ja

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Password
da: Adgangskode

en: - None -
da: - Ingen -

en: Image
da: Billede

en: Artist
da: Kunstner

en: Audio
da: Lyd

en: hidden
da: skjult

en: Text
da: Tekst

en: no
da: nej

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Color
da: Farve

en: Square
da: Kvadrat

en: Default language
da: Standardsprog

en: Search results
da: Søgeresultater

en: Caption
da: Undertekst

en: Video width
da: Video bredde

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: pixels
da: pixel

en: Items per page
da: Antal elementer

en: Filter criteria
da: Filtreringskriterier

en: Max height
da: Maks. højde

en: visible
da: synlig

en: Media type
da: Medie type

en: Autoplay: %autoplay
da: Automatisk afspilning: %autoplay

en: Loop: %loop
da: Løkke: %loop

en: Muted: %muted
da: Dæmpet: %muted

en: Muted
da: Dæmpet

en: Size: %width x %height pixels
da: Størrelse: %width × %height pixels

en: Show playback controls
da: Vis afspilningskontroller

en: Playback controls: %controls
da: Afspilningskontroller: %controls
