Media Orange Logic (1.0.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: yes
sl: da

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Image
sl: Slika

en: Text
sl: Besedilo

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Color
sl: Barva

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Search results
sl: Rezulati iskanja
