Media Orange Logic (1.0.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Username
ur: اسم صارف

en: yes
ur: جی ہاں

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Image
ur: تصویر

en: Artist
ur: آرٹسٹ

en: Audio
ur: آڈیو

en: hidden
ur: پوشیدہ

en: Text
ur: متن

en: Color
ur: رنگ
