Media Orange Logic (1.0.3) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Username
bg: Потребителско име

en: yes
bg: да

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: - None -
bg: - Не -

en: Image
bg: Снимка

en: Artist
bg: Изпълнител

en: Audio
bg: Музика

en: hidden
bg: скрит

en: Text
bg: Текст

en: no
bg: не

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Media
bg: Медия

en: Color
bg: Цвят

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Search results
bg: Резултати от търсенето
