Media Orange Logic (1.0.3) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Username
br: Anv implijer

en: yes
br: ya

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Text
br: Testenn

en: Page
br: Pajenn

en: Color
br: Liv
