Media Orange Logic (1.0.3) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: yes
ku: بەڵێ

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Image
ku: وێنە

en: Text
ku: دەق

en: no
ku: نەخێر

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: pixels
ku: پیکسڵ
