Media Orange Logic (1.0.4) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Username
he: שם משתמש

en: yes
he: סוגים

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: - None -
he: - ללא -

en: Image
he: תמונה

en: Artist
he: אמן

en: Audio
he: אודיו

en: hidden
he: מוסתר

en: Text
he: טקסט

en: no
he: לא

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Loop
he: בלופ

en: Color
he: צבע

en: Square
he: רבוע

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Video
he: וידאו

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: pixels
he: פיקסלים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Filter criteria
he: קריטריונים לסינון
