Media Orange Logic (1.0.4) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Username
it: Nome utente

en: yes
it: sì

en: Search
it: Cerca

en: None
it: Nessuno

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Image
it: Immagine

en: Artist
it: Artista

en: hidden
it: nascosto

en: Text
it: Testo

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Loop
it: Iterazione

en: Color
it: Colore

en: Square
it: Quadrato

en: Default language
it: Lingua predefinita

en: Search results
it: Risultati della ricerca

en: Caption
it: Didascalia

en: Video width
it: Larghezza del video

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Field mapping
it: Mappatura campi

en: pixels
it: pixel

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: Filter criteria
it: Criteri del filtro

en: Max width
it: Larghezza massima

en: Max height
it: Altezza massima

en: visible
it: visibile
