Media Orange Logic (1.0.4) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Username
os: Архайæджы ном

en: yes
os: ойы

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт
