Media Orange Logic (1.0.4) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: yes
te: అవును

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Image
te: బొమ్మ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: no
te: కాదు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Color
te: రంగు

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: Search results
te: అన్వేషణ ఫలితాలు
