Media Orange Logic (1.0.4) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: yes
be: так

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Password
be: Пароль

en: - None -
be: - Нічога -

en: Image
be: Малюнак

en: Artist
be: Мастак

en: Audio
be: Аўдыё

en: Text
be: Тэкст

en: no
be: не

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Color
be: Колер

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Caption
be: Загаловак

en: pixels
be: пікселі
