Media Orange Logic (1.0.4) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Username
hr: Korisničko ime

en: yes
hr: da

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Password
hr: Lozinka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Image
hr: Slika

en: Artist
hr: Izvođač

en: hidden
hr: skriven

en: Text
hr: Tekst

en: no
hr: ne

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Color
hr: Boja

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: pixels
hr: piksela
