Media Orange Logic (1.0.4) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Username
se: Geavahannamma

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Text
se: Teaksta

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Search results
se: Ohcanbohtosat

en: Video
se: Filbma
