Media Orange Logic (1.0.4) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Username
sv: Användarnamn

en: yes
sv: ja

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Image
sv: Bild

en: Audio
sv: Ljud

en: hidden
sv: dold

en: no
sv: nej

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Color
sv: Färg

en: Square
sv: Ruta

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Caption
sv: Bildtext

en: Orientation
sv: Orientering

en: Video width
sv: Bredd på video

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående

en: pixels
sv: pixlar

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Filter criteria
sv: Filterkriterier

en: Max width
sv: Största bredd

en: Max height
sv: Högsta höjd

en: visible
sv: synlig

en: Media type
sv: Mediatyp
