Media Orange Logic (1.0.4) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: yes
ta: ஆம்

en: Search
ta: தேடல்

en: None
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Image
ta: படம்

en: Artist
ta: கலைஞர்

en: hidden
ta: மறைத்து

en: Text
ta: உரை

en: no
ta: இல்லை

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Default language
ta: இயல்பான மொழி

en: Search results
ta: தேடல் முடிவுகள்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
