Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Enable
bg: Активирай

en: File
bg: Файл

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Media
bg: Медия

en: Clear
bg: Изчисти

en: Apply
bg: Търси

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
