Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: File
mn: Файл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
