Media PDF Thumbnail (6.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Ыраары

en: Content
ru: Утка

en: File
ru: Файл

en: Name
ru: Ат

en: Media
ru: Медиа

en: About
ru: Дугайында
