Media PDF Thumbnail (6.1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Name
si: නම

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Permissions
si: අවසර
