Media PDF Thumbnail (6.1.1) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Enable
pt: Habilitar

en: File
pt: Arquivo

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Created
pt: Criado

en: Original image
pt: Imagem original

en: Media
pt: Mídia

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Clear
pt: Limpar

en: Clean
pt: Limpar

en: Permissions
pt: Permissões

en: Changed
pt: Alterado

en: About
pt: Sobre

en: Queue
pt: Fila

en: Finished with an error.
pt: Finalizado com erro.

en: HTML attributes
pt: Atributos HTML

en: Link image to
pt: Linkar imagem para

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style

en: Linked to content
pt: Linkado ao conteúdo

en: Linked to file
pt: Linkado ao arquivo

en: Nothing
pt: Nada

en: No content selected.
pt: Nenhum conteúdo selecionado.

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
