Media PDF Thumbnail (6.1.2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Enable
jv: Diuripnā

en: File
jv: Berkas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Created
jv: Digawé

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: About
jv: Ngenani

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Nothing
jv: Ora ana
