Media PDF Thumbnail (6.1.4) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: File
fi: Tiedosto

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Created
fi: Luotu

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Clean
fi: Siistitty

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Run
fi: Suorita

en: About
fi: Tietoja

en: Queue
fi: Jono

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: HTML attributes
fi: HTML-attribuutit

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: No content selected.
fi: Sisältöä ei ole valittu.

en: Processed @current out of @total. Estimated time: @estimate.
fi: Käsitelty @current / @total. Jäljelläoleva aika: @estimate.
