Media PDF Thumbnail (6.1.5) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
